2. - Испания
  3. Роналдо излезе начело в класирането при голмайсторите в Шампионската лига

Роналдо излезе начело в класирането при голмайсторите в Шампионската лига

Кристиано Роналдо излезе начело в класирането при голмайсторите в Шампионската лига след попадението си снощи във вратата на Галатасарай.

Реал Мадрид се наложи с 3:0 над турския Галатасарай в първи четвъртфинал, а португалското крило откри резултата в 9-ата минута. Това беше неговия 9-и гол в турнира, като избяга с едно попадение пред Лионел Меси (Барселона) и Бурак Йълмаз (Галатасарай), които го следват. Още един футболист увеличи сметката си снощи и това е съотборникът на Роналдо - Карим Бензема, който сега е с 4 попадения.

В първенството на Испания Меси отдавна отвя конкуренцията, където има 43 попадения, но тук ще трябва да се потруди за голмайсторската корона.

Класиране при голмайсторите в Шампионската лига:

►9 гола: Кристиано Роналдо (Реал Мадрид)

►8 гола: Лионел Меси (Барселона), Бурак Йълмаз (Галатасарай)

►5 гола: Томас Мюлер (Байерн Мюнхен), Роберт Левандовски (Борусия Дортмунд), Оскар (Челси), Хонас Гутиерес (Валенсия), Езекиел Лавеци (Пари Сен Жермен), Алан (Брага)

►4 гола: Лукас Подолски (Арсенал), Клаас-Ян Хунтелаар (Шалке'04), Роберто Солдадо (Валенсия), Фабио Куалярела (Ювентус), Карим Бензема (Реал М), Контастинос Митроглу (Олимпиакос), Вилиан (Шахтьор Донецк)

Сензация в Ла Лига! Осасуна вкара 4 на Барса (ВИДЕО)

Каталунците безсилни в Памплома

Анчелоти: Свикнали сме и без Мбапе

Нападателят аут за дербито с Атлетико

ОБЗОР: Атлетико пречупи Селта в 90-ата минута (ВИДЕО)

С гол на резервата Хулиан Алварес

Време е за нова победа на Валенсия

"Прилепите" са притиснати до стената

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1