3. Байерн не изпита проблеми срещу Андерлехт (ВИДЕО)

Байерн не изпита проблеми срещу Андерлехт (ВИДЕО)

Баварците писаха класика на белгийския си съперник

Байерн (Мюнхен) очаквано победи с лекота при домакинството си на Андерлехт с 3:0 в мач от група "B" на Шампионска лига.

Баварците откриха рано в мача и това ги успокои допълнително. До края на срещата те изцяло доминираха и можеха да победят с много по-голям резултат.

Байерн получи правото да изпълни дузпа 11-та минута. Кумс от гостите беше изгонен за нарушението, а Левандовски нямаше проблеми да открие резултата.

В 65-та минута резултатът логично стана 2:0. Тиаго Алкантара реализира след центриране на Джошуа Кимих. Малко след това гол на защитника Зюле беше отменен заради нарушение.

В края на срещата самият Кимих се разписа. Той се възползва от много добър извеждащ пас на Джером Боатенг. Повторенията показаха, че при подаването има засада.

В следващия кръг на надпреварата Байерн ще гостува на ПСЖ, а Андерлехт е домакин на Селтик.