3. ОБЗОР: Черноморец и Созопол с 2:2 в Бургас

ОБЗОР: Черноморец и Созопол с 2:2 в Бургас

Вижте всички резултати от съботните контроли на българските отбори

Отборите на Черноморец и Созопол завършиха 2:2 в една от зимните контроли на българските отбори, играни в съботния ден.

Морската приятелска среща се проведе в Бургас, а домакините дадоха шанс на няколко играчи от втория си отбор.

120 секунди преди почивката Джоб Руни Окпаначи изведе гостите напред в резултата, а 10-ина минути след паузата Кожевников удвои аванса им.

Четвърт час преди края на редовното време Георги Кръстев намали, а в 85-ата минута Христо Пенев оформи крайното 2:2 в контролата.

В други проверки, играни днес, Миньор (Перник) надви Спортист (Своге) с 2:0, а Добруджа загуби от руския Енисей с 0:3.

Българският шампион Лудогорец пък се справи с втори пореден първенец на страната си, след като надви полския Раков с 3:1.

В Черно море са убедени, че звездата им ще поскъпне

В Черно море са убедени, че цената на Виктор Попов ще скочи в следващите месеци и той ще стане още по-примамлив за чужди клубове през зимния трансферния прозорец

Левски задържа едностранно титуляр, търси отбор на нов

Левски ще задейства важна опция, за да задържи поне за още един сезон Карлос Охене

Великов проговори за раздялата с Хебър

Раздялата на Хебър с Веселин Великов бе малко неочаквана, защото дойде след равенството 0:0 в гостуването на Локомотив в София