3. Локо Пд излъга Пирин с късен гол (ВИДЕО)

Локо Пд излъга Пирин с късен гол (ВИДЕО)

„Черно-белите“ спечелиха контролата на „Лаута“ с 1:0

Локомотив (Пловдив) записа трета поредна победа в контролите от зимната си подготовка, след като „черно-белите“ надиграха Пирин (Благоевград) с минималното 1:0 като домакин.

Единственото попадение в срещата реализира Хорхе Сегура в 81-ата минута.

Двубоят премина на ниски обороти и чисти положения пред двете врати липсваха.

В 37-ата минута Локомотив стигна до първи точен удар в мача, след като Ивайло Иванов стреля опасно от дистанция към горния десен ъгъл на Максим Ковальов, който обаче се разтегна добре и спаси.

Малко след това Петър Андреев пък не уцели очертанията на вратата от изгодна позиция около дъгата на наказателното поле.

В 78-ата минута Локомотив можеше да отбележи попадение по комичен начин след грешка на вратаря на Пирин Марио Кирев, който в опита си да изчисти силно напред уцели футболист на „черно-белите“ в главата и топката мина на сантиметри над напречната греда.

Все пак три минути по-късно играчите на Александър Томаш успяха да реализират чрез Хорхе Сегура. Централният бранител бе най-съобразителен в наказателното поле на „орлетата“ при разбъркване след центриране от пряк свободен удар и неразчетено излизане на Кирев.

Това бе трета контрола за „черно-белите“ от началото на зимната подготовка. В първата си проверка Локомотив надви с 2:1 дублиращия си отбор в закрита учебна игра, а след това победи ЦСКА 1948 със същия резултат. "Орлетата" пък загубиха с 1:3 от втородивизионния Струмска слава в първата си контрола от подготовката.

Хебър благодари на Роман Цветков за оцеляването на клуба

Ръководството на тима изрази благодарности към помощта от местния бизнесмен

ЦСКА продължава кампанията за абонаментни карти

Мачът със Септември София ще е последния при затворен Сектор "Г"

Йовичевич: Трябва да сме максимално енергични

Новият треньор на Лудогорец - Игор Йовичевич, говори преди заминаването на отбора за Чехия

Черно море без основен защитник срещу Славия

Наставникът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за гостуването на Славия

В Черно море са убедени, че звездата им ще поскъпне

В Черно море са убедени, че цената на Виктор Попов ще скочи в следващите месеци и той ще стане още по-примамлив за чужди клубове през зимния трансферния прозорец

Левски задържа едностранно титуляр, търси отбор на нов

Левски ще задейства важна опция, за да задържи поне за още един сезон Карлос Охене

Великов проговори за раздялата с Хебър

Раздялата на Хебър с Веселин Великов бе малко неочаквана, защото дойде след равенството 0:0 в гостуването на Локомотив в София