2. Втора лига
  3. Треньорът на Дунав доволен след ремито с Берое

Треньорът на Дунав доволен след ремито с Берое

Той похвали целия отбор за добрата работа

Треньорът на Дунав Русе Веселин Великов остана доволен от представянето на отбора срещу Берое при равенството между двата тима 1:1.

Той похвали целия отбор за добрата работа на терена и добави, че новите играчи се представят по-силно с всеки изминал мач.

"През първото полувреме не стояхме чак толкова добре на терена като игра, но след почивката бяхме равностойни на Берое. Имахме и положения с които дори можехме да спечелим този мач. Мисля, че момчетата се справиха много добре. Изпълняват всичко на 100% като указания и играят добре.

"Като игра винаги може какво да се желае повече, но съм доволен. Всичко при нас е наред в момента и най-важното е, че нямаме контузени състезатели и всички са здрави. Новите футболисти пък се представят все по-добре с фланелката на отбора", заяви Великов след срещата.