3. Втора лига: Фратрия обърна Янтра в Габрово, Лудогорец II с епична победа над Спартак

Вижте и как завършиха останалите мачове

Фратрия се наложи над Янтра с 2:1 като гост на стадион „Христо Ботев“ в Габрово в мач от деветия кръг във Втора лига.

„Ковачите“ поведоха в 15-ата минута чрез Мартин Тошев. През втората част обаче Фратрия сътвори пълен обрат в рамките на 15 минути, след като Денислав Ангелов първо реализира в 64-ата минута, след което в 79-ата донесе успеха на своя тим.

В друг мач, който се изигра по същото време дубълът на Лудогорец се наложи над Спартак Плевен с 3:2, след като преди това изоставаше с 0:2 в резултата.

Христиан Петков даде аванс на плевенчани в 15-ата минута, а Васил Шопов удвои преднината на Спартак в 36-ата минута. Лудогорец II успя да върне един гол в 66-ата минута, но в добавеното време на срещата вторият отбор на разградчани направи пълния обрат след головете на Иван Йорданов и Александър Маринов.