2. Волейбол
  3. Цървена звезда с трета загуба в Шампионската лига INDESIT

Цървена звезда с трета загуба в Шампионската лига INDESIT

Волейболистите на Цървена звезда загубиха домакинството си на Кнак Рантстат (Руселаре, Белгия) с 0:3 гейма (25:18, 25:16, 25:19) в третия кръг от група С на Шампионската лига INDESIT. За шампионите на западната ни съседка това бе трета, загуба, втора домакинска, докато белгийците отбелязаха втората си победа от три мача.

Волейболистите на Цървена звезда загубиха домакинството си на Кнак Рантстат (Руселаре, Белгия) с 0:3 гейма (25:18, 25:16, 25:19) в третия кръг от група С на Волейболистите на Цървена звезда загубиха домакинството си на Кнак Рантстат (Руселаре, Белгия) с 0:3 гейма (25:18, 25:16, 25:19) в третия кръг от група С на Шампионската лига INDESIT. За шампионите на западната ни съседка това бе трета, загуба, втора домакинска, докато белгийците отбелязаха втората си победа от три мача. За шампионите на западната ни съседка това бе трета, загуба, втора домакинска, докато белгийците отбелязаха втората си победа от три мача.

Днес е мачът между Палма Волей (Палма де Майорка, Испания) и Лубе Банка Марке (Мачерата, Италия).