Саяна разби Сокол (Марково) с 6:0

Хасковският тим отново е на върха

Саяна постигна разгромен успех с 6:0 срещу Сокол (Марково) в среща от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. След успеха си тимът от Хасково е лидер с актив от 87 точки, като вторият Несебър е с мач по-малко и хасковлии чакат грешка на “делфините” срещу Левски (Карлово) утре. Разликата между двата тима е само точка.

Ахмед Осман откри за Саяна, а Христо Стоянов удвои. До почивката нямаше повече попадения. Осман покачи през второто полувреме на 3:0, а Лазар Гълъбов направи 4:0 за домакините. За петото и шестото попадение точни бяха Беркай Халил и Димитър Щерев.