2. Трета лига
  3. Еуфория завладя Панагюрище след победа за Купата

Еуфория завладя Панагюрище след победа за Купата

Оборище чака елитния Крумовград в следващия кръг

Истинска футболна еуфория завладя Панагюрище след драматичната победа на местния Оборище над Спартак (Пл) в турнира за Купата на България по футбол. На стадион "Орчо Войвода" домакините надиграха втородивизионния тим с 2:1 след продължение и в следващия кръг ще приемат елитния Крумовград. Георги Божилов откри резултата още в 3-та минута, но Спартак изравни чрез опитния Васил Шопов в 55-та след грешка в защитата на Оборище. Димитър Панталеев, обаче донесе голямата радост с попадение в 107-та минута.

"Радвам се много, че момчетата си повярваха и успяха да победят този сериозен съперник. Спартак е в горната половина на класирането и това прави успеха ни още по-ценен. Този сезон имаме добър отбор и не случайно сме в челото на Югозападната Трета лига. Мисля, че ни предстоят още много радостни моменти", заяви за NOVSPORT главният "виновник" за възхода на Оборище Илия Анчев. Прези миналия сезон уважаваният бизнесмен той се беше оттеглил от клуба и отборът почти бе изпаднал в Четвърта лига. Анчев, обаче се завърна на поста си и успя с огромни усилия да спаси Оборище от чутовния срам да играе по селата.

Иван Иванов ще води два отбора на ЦСКА 1948

Бившият национал ще е треньор на втория и третия тим на ЦСКА 1948 едновременно

Третият отбор на ЦСКА 1948 сменя треньора

Отборът на ЦСКА 1948 е на 18-о място в Югозападната Трета лига

Геша иска да напише история с Тервел

Тервелци имат аванс от 3 точки пред втория Черноломец Попово и 5 пред третия Бенковски Исперих

Илиан Илиев с жест към деца от Марица

Двата клуба отдавна поддържат добри отношения, обявиха пловдивчани

Пирин (ГД) спря Кюстендил, феновете в еуфория след 3:2

Пирин (Гоце Делчев) постигна страхотна победа над лидера в Югозападната Elitbet Трета лига Кюстендил с 3:2 у дома