Пирин (ГД) победи Вихрен в контрола

Пирин (ГД) записа престижна победа като надви с 3:2 като гост Вихрен (Сандански), предаде кореспондент на NOVSPORT. Лидерът в Четвърта лига на област Благоевград показа отлична игра и вдъхна увереност сред феновете, че ще спечели промоция и ще се завърне в Югозападната Трета лига.

Шишков даде преднина за Пирин в 7-та минута, но тимът от Сандански успя да обърне резултата след попадения на Якимов и бившия нападател на ЦСКА Антон Карачанаков. Отново Шишков вкара за 2:2 в 62-та минута, а Макриев от дузпа в 81-та донесе победата за Пирин.

"Много съм доволен от проведената подготовка и състоянието на отбора. Надявам се напролет да бъдем все така убедителни и да се класираме за баражите за Трета лига. Убеден съм, че Пирин ще се завърне там, където му е мястото. Виждам отново ентусиазъм сред феновете и това ми дава оптимизъм за следващите няколко месеца", заяви президентът на клуба от Гоце Делчев Андон Смилянов.

Несебър направи нова крачка към професионалния футбол

Те победиха Левски в Карлово с 3:1

Балкан (Ботевград) с първа победа от 14 кръга (ВИДЕО)

Саяна разби Сокол (Марково) с 6:0

Хасковският тим отново е на върха

Оборище удари Ботев (Ихтиман), докосва спасението

Вижте какво се случи на "Орчо Войвода"

На фокус: Талантът от Балкан Ники Миков блести с голове и асистенции през сезона

Младият футболист направи важна крачка в развитието си под ръководството на Иван Редовски

Синът на шампион с Левски и Локо (Пд) прави фурор у нас (ВИДЕО)

Василий Велко Милованович се представя отлично с екипа на Ботев (Ихтиман)