2. Световен футбол
  3. Форлан заменя наказания Суарес, вижте съставите на Колумбия и Уругвай

Форлан заменя наказания Суарес, вижте съставите на Колумбия и Уругвай

След драмата на Бразилия - Чили, още едно горещо латиноамериканското дерби започва в 23:00 на "Маракана"

Колумбия и Уругвай влизат в горещ латиноамерикански спор за място в четвъртфиналите на Мондиал 2014 в Бразилия. Вече са ясни стартовите състави за мача от 23:00 ч. на легендарния „Маракана”.

„Канибалът” Луис Суарес е голямата липса в тима на „урусите”. Оскар Табарес включва опитния Диего Форлан на негово място като партньор на Кавани в предни позиции.

Хосе Пекерман залага на много атакуващ състав, като включва тарана Джаксън Мартинес на върха на атаката. Не е ясно дали Теофило Гутиерес, който досега играеше на върха на атаката, отново ще застане до него или ще мина на фланга. Джеймс Родригес и Хуан Куадрадо ще трябва да дърпат конците в центъра.

Победителят от мача Колумбия - Уругвай ще играе с домакина Бразилия на четвъртфиналите.