3. Вердер удари набързо пет шамара на Айнтрахт

Вердер удари набързо пет шамара на Айнтрахт

Отборът на Вердер Бремен буквално размаза тима на Айтрахт Франкфурт с 5:0, като всичките голове паднаха през второто полувреме. Попаденията отбелязаха Фрингс (51 д, 56), Цолис (60), Писаро (62), Алмейда (72). С тази победа тимът на Вердер излиза на 10-то място, докато Айнтрахт е на 13-то с 33 точки.

Първата част не бе толкова интересна, тъй като и двата тима предимно целяха да не правят грешки и повече се пазеха. Все пак по-опасните положения бяха пред вратата на домакините. Но на почивката резултата бе 0:0 на почивката.

Всичко интересно се случи през второто полувреме, когато в 50-ата минута Очис фаулира играч на Вердер в наказателното поле и получи директен червен картон. Зад топката застана Фрингс, който откри резултата 1:0 за Вердер. Второто попадение на Фрингс бе само пет минути по-късно, когато след чудесна комбинация между него и Писаро, немецът опъна за втори път мрежата на Айнтрахт. Следващото попадение бе след още 4 минути, когато Цолис направи 3:0 за Вердер. В 62-ата минута Писаро направи 4:0 и по този начин продължи рубриката „гол след гол”. Петото попадение се забави 10 минути, когато Алмейда направи разгрома пълен.

След тази солидна победа Вердер е на 10-то място с 34 точки, докато Айтрахт е на 13-та позиция.

Айнтрахт: Прол, Окс, Спишер, Белаид, Рус, Крис, Мейер, Махдавикия, Инамото, Либерополус, Фенин

Вердер Бремен: Вийзе, Озил, Продл, Бьоник, Бауман, Фриц, Цолис, Фрингс, Росенберг, Писаро

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)