3. Скучно 0:0 между опашкарите Карлсруе и Борусия Мюнхенгладбах

Скучно 0:0 между опашкарите Карлсруе и Борусия Мюнхенгладбах

Отборите на Карлсруе и Борусия Мюнхенгладбах завъртяха скучно 0:0 в дербито на опашкарите на немската Бундеслига. Двата отбора не предложиха нищо интересно, като единственото, с което ще се запомни тази среща, ще бъде слабата и безидейна игра и на двата тима. Двата клуба се опитаха да не загубят срещата, отколкото да я спечелят. Нападателите не получаваха много положения за гол, докато защитниците не се справяха качествено.

Първата част предложи пестелива игра, в която липсваше класа и ритъм, които се показват в останалите срещи от Бундеслигата.

Втората част също бе скучна, като резултатът закономерно бе 0:0 след 90 мъчителни минути за публика, фенове и играчи.

След тази среща момчетата от Карлсруе продължава да е на 18-тото последно място, докато Борусия Мюнхенгладбах на 16-та позиция.

Вердер и Борусия (Дортмунд) завъртяха 0:0 за първи път от 23 години насам (ВИДЕО)