3. Рангелов пак резерва, Дортмунд отново се дъни

Рангелов пак резерва, Дортмунд отново се дъни

Отборът на Дортмунд отново допусна издънка в Бундеслигата. Рурският тим, който е един от най-реномираните отбори в Германия, завърши 1:1 като гост на Айнтрахт, след като водеше в резултата с 1:0.

Българският национал Димитър Рангелов отново бе резерва за тима на Юрген Клоп, а специалистът предпочете да заложи в нападение на Мохамед Зидан и Нелсон Валдес.

Българинът обаче не се появи в игра, както ставаше в предишните мачове, а остана на резервната скамейка по-време на целия мач. Клоп предпочете да пусне в 80-ата минута Лукас Бариос, който замени Нелсон Валдес, но аржентинецът така и не успя да донесе победата на своя отбор.

Дортмунд поведе в резултата в 62-ата минута благодарение на египетския национал Мохамед Зидан, който се разписа с удар от близо. Само две минути по-късно обаче Анатамидис донесе точката на Айнтрахт.

След този двубой, Дортмунд заема 10-ото място в Бундеслигата с актив от 5 точки, докато Айнтрахт е на 5-а позиция с 6 точки.

Вердер и Борусия (Дортмунд) завъртяха 0:0 за първи път от 23 години насам (ВИДЕО)