3. Луис Ван Гаал: Започнахме много зле срещу Дортмунд

Луис Ван Гаал: Започнахме много зле срещу Дортмунд

Треньорът на немския гранд Байерн Луис Ван Гаал остана изключително доволен след снощната победа с 5:1 над Борусия (Дортмунд) в двубой от 5-ия кръг на Бундеслигата, който се игра на "Сигнал Идуна Парк" в Дортмунд. Както е известно, домакините започнаха двубоя по-силно и напълно заслужено откриха резултата, но след това инкасираха цели 5 попадения.

Треньорът на немския гранд Байерн Луис Ван Гаал остана изключително доволен след снощната победа с 5:1 над Борусия (Дортмунд) в двубой от 5-ия кръг на Бундеслигата, който се игра на "Сигнал Идуна Парк" в Дортмунд.  Както е известно, домакините започнаха двубоя по-силно и напълно заслужено откриха резултата, но след това инкасираха цели 5 попадения.

"Започнахме мача много зле. В първите 15 минути играхме много плахо. През второто полувреме обаче нещата се промениха и моят отбор напълно контролираше мача. Радвам се, че успяхме да спечелим след тази трудна седмица", сподели Ван Гаал.

Вердер и Борусия (Дортмунд) завъртяха 0:0 за първи път от 23 години насам (ВИДЕО)