3. Кьолн обърна „орлите” за първа победа през годината (ВИДЕО)

Кьолн обърна „орлите” за първа победа през годината (ВИДЕО)

„Козлите” биха Айнтрахт Франкфурт с 3:1

Кьолн постигна домакинска победа с 3:1 над Айнтрахт Франкфурт в мач от XXI кръг на германската Бундеслига.

„Козлите” нямаха успех след зимната пауза и се озоваха в ролята на догонващи в резултата още в 24-ата минута, когато Алекс Майер засече технично центриране отляво – 1:0.

Радостта на „орлите” обаче бе кратка, защото Яник Герхард възстанови статуквото в 29-ата минута.

След паузата пък Доминик Хайнц направи обрата пълен с гол в 57-ата минута, а Антони Модесте сложи точка на спора в 72-ата със своето десето попадение за сезона в Бундеслигата.

След успеха Кьолн вече има 29 точки, с осем повече от своя гост, който остава опасно близо до зоната на изпадащите.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)