3. Караславов игра 20 минути при разгром на Гройтер Фюрт

Караславов игра 20 минути при разгром на Гройтер Фюрт

"Зелените" размаза Унион Берлин с 5:0

Асен Караславов записа 20 минути при разгромната победа на неговия Гройтер Фюрт с 5:0 над Унион Берлин в 19-ия кръг на Втора Бундеслига. Българинът се появи при резултат 4:0 в 69-ата минута и се представи стабилно в отбраната на домакините, когато замени Фюрстнер.

Ньоте откри за „зелените” още след 120 секунди игра, а Мадуни си отбеляза автогол в 10-ата за 2:0. Ньоте заби още едно попадение в 23-ата и полувремето завърши с класическото 3:0 на полувремето.

Шрьок заформи разгрома за гостите с четвърти гол в 64-ата минута, а Неериг довърши Унион с пети гол само две минути след появяването на Караславов на терена.

След тази убедителна победа Гройтер Фюрт заема втора позиция във Втора Бундеслига с 40 точки. Лидер е Фортуна Дюселдорф с 42, а Унион Берлин е 6-ти с 31.
Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)