3. Хановер размаза Волфсбург с 4:0 като гост /видео/

Хановер размаза Волфсбург с 4:0 като гост /видео/

Първа победа за Хановер, "вълците" още без успех, завършиха мача с 10 души

Хановер записа първа победа в Бундеслигата през новия сезон, след като разгроми Волфсбург като гост с 4:0. Така Хановер има 4 точки след втория си мач, а „вълците” само една.

Пред 30 000 на „Фолксваген Арена” гостите се разправиха със своя домакин и забиха по два гола във всяко полувреме.

Хановер поведе в 10-ата минута. Тогава Хущи центрира от корнер, а централният бранител Карим Хаги вкара с глава за 0:1.

Бързите атаки на гостите доведоха до втори гол и изнесеният напред Артур Собиех покачи на 0:2 в 27-ата минута.

Бедите за Волфсбург продължиха и след почивката. Датчанинът Леон Андреасен засече с глава в мрежата за 0:3 в 52-ата минута.

Артур Собиех също с глава вкара втория си гол 4 минути по-късно за 0:4 и разгромът бе факт.

За да бъде срещата още по-кошмарна за „вълците” резервата Робин Нох, който влезе на почивката, си изпроси два бързи жълти картона  за 20 минути и остави Волфсбург с човек по-малко в 65-ата минута.

До края Хановер контролираше мача и спокойно дочака последния съдийски сигнал при 4 гола аванс.
Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)