3. Хановер и Майнц не успяха да се победят

Хановер и Майнц не успяха да се победят

Двата отбора спретнаха скучно 1-1

Отборите на Хановер и Майнц спретнаха скучно равенство.  Двата тима завършиха при резултат 1-1. И двата гола паднаха през първ отополувреме.

Още във втората минута гостите от Майнц поведоха в резултата. Автор на гола бе Самир Алагуй, след асистенция на Марсел Рис. След голът, футболистите на Хановер опитаха да изравнят, но Ян Шлаудраф и Нико Бунгерт направиха пропуски.

В 25-ата минута отборът на Майнц имаха възможност да удвоят преднината си, но Николче Новешки удари дясната греда след удар с глава. Само 5 минути след това обаче, Хановер успя да изравни. Мохамед Абделауе отбеляза, след асистенция на Константин Рауш.

Първото по-опасно положение след почивката дойде след удар на Ларс Стиндл, но вратарят на Майнц Хайнц Мюлер успя да спаси. В 72-рата минута отново Стиндл пропусна. Ударът му този път дойде след изпълнение на корнер, но изстрелът му с глава, беше спасен.

При този резултат завърши и срещата.

Краен резултат: Ханевор 96 1-1 Майнц 05.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)