3. Хамбургер и Кьолн останаха без победа през 2016-а след 1:1 (ВИДЕО)

Хамбургер и Кьолн останаха без победа през 2016-а след 1:1 (ВИДЕО)

Хамбургер губеше след голяма грешка на Джуру, но изравни с блестяща комбинация и красив гол

Хамбургер и Кьолн си останаха без победа в Бундеслигата през 2016-а след 1:1 между тях в 20-ия кръг.

Пред своя публика Хамбургер търсеше първи успех в първенството от края на ноември насам, но вместо това разочарова над 51 000 зрители и се размина с радостта в шести пореден кръг.

„Козлите” издебнаха своя миг в 41-ата минута и наказаха наивна грешка в половината на домакините. Джуру загуби от Симон Цолер, Йонас Хектор овладя и подаде точно на Цолер, който прецизно мушна между гонещите го защитници и вратаря Адлер в далечния долен десен ъгъл за 1:0.

Хамбургер изравни само 103 секунди след подновяването на играта през второто полувреме след отлична комбинация с едно докосване. Гойко Качар подхвана атаката с двойно с японеца Сакай, после подаде с едно докосване за Рудневц, който с петичка намери Николай Мюлер и атакуващият халф с фалц прониза горния ляв ъгъл – 1:1.

Въпреки серията от шест кръга без победа, Хамбургер е в средата – 12-и с 23 точки, Кьолн е девети с 26 след три поредни мача без успех от началото на годината.

10 0 Инголщад
Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)