3. Серхио Рамос поведе Реал към победата срещу Малага (ВИДЕО)

Серхио Рамос поведе Реал към победата срещу Малага (ВИДЕО)

„Белия балет” се наложи с 2:1 у дома

Реал (Мадрид) се върна на пътя на победите. „Белия балет” се наложи над Малага в мач от 19-ия кръг на Примера дивисион. Двубоят, който се проведе на стадион „Сантяго Бернабеу” пред 72 687 зрители, завърши при резултат 2:1.

В герой за отбора на Зинедин Зидан се превърна защитникът Серхио Рамос, който вкара и двата гола. Той вече има шест гола през този сезон, като за първи път вкарва толкова в един сезон в Ла Лига.

Реал събра 43 точки на върха. Севиля има 39 на второто място. Андалусийци гостуват на Осасуна в неделя. Трети е Барселона с 38.

Първият гол Рамос вкара в 35-ата минута. Тогава Тони Кроос центрира от корнер и защитникът с глава не остави шансове на Камени.

Испанският национал удвои две минути преди края на редовното време на първото полувреме. С асистнеция отново се отличи Тони Кроос. Този път германецът центрира от пряк свободен. Футболистите на Малага имаха претенции, че Рамос е бил в засада.

Голът за Малага падна в 63-ата минута. Тогава Хуанкар навлезе в наказателното поле, като се справи с двама, и шутира, но Навас отрази. Топката попадна в Хуан Аньор , който не избърза и се възползва по най-добрия начин от ситуацията.