3. Майнц изхвърли Шалке от Купата на Германия (ВИДЕО)

Майнц изхвърли Шалке от Купата на Германия (ВИДЕО)

Тимът на Майнц постигна победа с 2:1 на "Велтинс-Арена" и се класира за 1/4-финалтие, Фрайбург също продължава напред след успех над Карлсруе

Отборът на Майнц се класира на четвъртфинал в турнира за Купата на Германия след като успя да отстрани Шалке 04.

Майнц постигна победа с 2:1 като гост и продължава в следващата фаза.

Марко Калигюри откри резултата в полза на гостите в 30-ата минута, след като се възползва по страхотен начин от подаване на Адам Шалай.

Клаас Ян Хунтелаар обаче вдъхна надежда на „миньорите”, изравнявайки резултата в 75-ата минута след асистенция на Чиприян Марика.

В 82-ата минута обаче на „Велтинс-Арена” настъпи гробна тишина за втори път след като Николай Мюлер изведе отново тима на Майнц напред в резултата.

Стъписаните домакините нямаха време да реагират до края на срещата и отпаднаха безславно от турнира.

Тимът на Фрайбург също намери място сред последните осем отбора, след като се наложи като гост над Карлсруе с минималното 1:0.

Едиственото попадение за тима на Гара Дембеле отбеляза Джонатан Шмид още във 2-ата минута след отлична асистенция на Ян Розентал.

Бишвият таран на Левски обаче не бе в групата за двубоя.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)