3. Юношите ни до 16 г. с втора загуба от Румъния

Юношите ни до 16 г. с втора загуба от Румъния

Възпитаниците на Калоян Георгиев паднаха с 0:2 в контрола

Юношите на България (до 16 години) на треньора Калоян Георгиев отстъпиха и във втората среща пред връстниците си от Румъния.

След като в първия мач младите румънски таланти спечелиха с 4:0, днес те отново се поздравиха с победа – този път с 2:0.

Юношата на ФКСБ Михай Тома откри резултата в 3-ата минута след подаване на Петкулеску. В 54-ата минута съотборникът му от ФКСБ Давид Попа удвои.

До края на мача Юстин Дойкару и Козмин Стана можеха да вкарат нови попадения в българската врата, но стражът на България Атанас Кехайов спаси майсторски.

Състав на България: Дойчинов (41 – Атанас Кехайов), Кристиян Йорданов (67 – Дограмаджиев), Михаил Полендаков (48 – Валентин Иванов), Георги Попов, Теодор Райков, Живодар Жеков (36 – Атанас Янев), Исмет Хасан (59 – Юлиян Гилов), Максимилиан Симеонов (41 – Михаил Петров, 59 – Валентин Кърчев), Александър Джамов (41 – Аксел Велев), Емил Найденов (59 – Светослав Тодоров), Тарек Жензарли (41 – Виторио Шотев).

НА ЖИВО: Ботев (Пловдив) – Левски (СЪСТАВИ)

Гледайте дербито на „Колежа“ тук…

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

СЕНЗАЦИЯ! Септември удари ЦСКА с 1:0

Провал за ЦСКА на "Васил Левски"

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача