3. ЦСКА раздава пътувания след жребий

ЦСКА раздава пътувания след жребий

Ръководството на ЦСКА направи пореден жест към феновете на тима. Двама от картодържателите  на „армейците“ ще пътуват с тима за гостуването през следващата седмица на Сепси в Румъния. Реваншът от квалификациите за груповата фаза на турнира Лигата на конференциите е на 3 август (четвъртък).

„Време е да възобновим друга любима наша инициатива. Всеки картодържател, закупил карта за сезон 23/24, има шанс да спечели пътуване с отбора за гостуването на Сепси. Двама късметлии ще бъдат изтеглени на полувремето на домакинството ни с румънския отбор този четвъртък (27.07.) от 20:00 ч. Всеки от тях ще има възможност да бъде придружен от свой близък.

Ако имаш абонаментна карта, и ти имаш шанс да си един от хората, които отблизо усещат всичко, през които преминава тимът ни“, написаха от ЦСКА.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)