3. ЦСКА победи Рилски спортист с 4:0 за едно полувреме (ВИДЕО)

ЦСКА победи Рилски спортист с 4:0 за едно полувреме (ВИДЕО)

Тимът на Йоан Андоне отбеляза общо 26 гола в четирите контроли, които изигра на "Царско село"

ЦСКА  победи Рилски спортист с 4:0 за едно полувреме (ВИДЕО)

ЦСКА победи с Рилски спортист в контролна среща, която се игра в комплекс „Царско село”. Руи Мигел откри резултата в 58-ата минута, а Тодор Тимонов покачи на 2:0, след като топката се удари в тялото на противников играч. В 89-ата минута Орлинов направи резултата класически, а крайното 4:0 оформи Костадин Стоянов секунди преди края на срещата.

В 14-ата минута Кирил Котев имаше възможност да открие резултата като засече центриране на Иван Стоянов, но отбраната на Рилски спортист се намеси и изчисти. Топката попадна в Борис Галчев, който отправи хубав шут, но не уцели рамките на вратата.

В 23-ата минута Нобле засече центриране в наказателното поле и стреля, но коженото кълбо срещна лявата греда, след което бе изчистено в корнер. Пет минути по-късно Янчев получи извеждащ пас от Платини, но не можа да се пребори с бранител на Рилски спортист и стреля неточно. В 34-ата минута отново той отправи хубав шут, но топката рикошира в бранител на Рилски спортист и излезе в корнер.

Минута преди края на първото полувреме Иван Стоянов стреля от фаул, топката рикошира в стената и попадна в ръцете на вратаря. До почивката двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха при нулево равенство.

През втората част „армейците излязоха значително по-мобилизирани и с четири гола решиха мача.

В 49-ата минута Галчев засече  с глава центриране отдясно, но Кочев отрази удара му. Девет минути по-късно „армейците” откриха резултата чрез Руи Мигел. Павел Виданов стреля отдясно вратарят изби топката, която попадна португалеца и той  я изпрати в мрежата.

В 63-ата минута Орлинов напредна отляво и стреля, но топката прелетя над напречната греда. Минута по-късно Руи Мигел опита задна ножица, но изпрати топката в аут.

Тимът на Йоан Андоне удвои преднината си в 68-ата минута, когато топката попада в Тимонов след центриране от корнер, той стреля, топката се удари в тялото на Младенов и влезе в мрежата на Рилски спортист.

В 89-ата минута Руи Мигел пусна към Коста Янев, който, нахлу в наказателното поле на Рилски спортист, финтира вратаря и пусна към Орлинов, който на празна врата направи резултата класически. Минута по-късно скандалният футболист напредна отляво и пусна към Янчев, той намери Стоянов, който от около 4 метра оформи крайното 4:0. Така ЦСКА записа убедителна победа и в последната си контрола на българска земя преди да замине на лагер в Анталия.

Източник на видеото: Ring.bg

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!