3. Левски и Видима Раковски се оттеглиха при резултат 0:0 на полувремето

Левски и Видима Раковски се оттеглиха при резултат 0:0 на полувремето

Характерно за тези 45 минути беше превъзходството на „сините”, но и тяхното неумение да се съсредоточат пред завършващия удар. Дебют като титуляр за Левски на българска земя направи португалският халф Фелипе Да Коща, който имаше отлични изяви, покриваше широк периметър от терена и бе в основата на много от атаките на „сините”.

Първото полувреме на мача между Левски и Видима Раковски завърши при резултат 0:0, предаде репортер на Novsport.com.

С добри изяви се отличиха също Тиберканин и Николай димитров.

Футболистите на Видима изиграха едни достойни 45 минути срещу именития си съперник, но в повечето случаи се опитваха да защитават вратата си и да не допуснат гол. Те реализираха и няколко опасни контри, като в 35-ата минута, след центриране от дясно и удар с глава, Асен Чалъков почти стигна до гол, но топката премина покрай десния стълб на вратата на Цветан Димитров.

Крумовград преподписа със защитник до 2027-ма

Лукас Сантана парафира нов контракт с клуба, тъй като досегашният изтичаше догодина

Димитър Палазов: Червеният картон беше повратният момент

"Засега обстановката е нормална. Все още всичко е наред", заяви той

Йовичевич: Със сигурност ще бъде тежък мач

"В 90 минути всичко е възможно", заяви треньорът на Лудогорец

Киров: Не съм се колебал за Спартак Варна

Специалистът започна с победа ръководството си на "соколите"

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

Спартак Вн матира Локо Пловдив с късен гол и влезе в топ 4 (ВИДЕО)