3. Даниел Боримиров: Безкадърно съдийство

Даниел Боримиров: Безкадърно съдийство

Безкадърно съдийство. Така изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров коментира изявите на главния съдия Георги Йорданов на мача Спартак (Варна) - Левски, завършил 0:1. "Доволен съм от победата. През второто полувреме се порихме много и заслужено спечелихме. Започнахме плахо, но явно Велев на почивката направи корекции и резултатът не закъсня.

Даниел Боримиров:  Безкадърно съдийство
Безкадърно съдийство - такава дума измисли спортно-техническият директор на Левски Даниел Боримиров в коментар за съдийството на главния рефер Георги Йорданов на мача Спартак (Варна) - Левски, завършил 0:1. "Доволен съм от победата. През второто полувреме се порихме много и заслужено спечелихме. Започнахме плахо, но явно Велев на почивката направи корекции и резултатът не закъсня. С победите ще спадне и напрежението. Благодаря на феновете, които дойдоха във Варна, за да ни подкрепят. Мястото на този съдия не е в „А” група. Има тенденция да се свири лошо срещу Левски", допълни  Боримиров пред камерите на TV2.