2. - Англия
  3. Оуен Койл праща Мартин Петров на пейката срещу Арсенал

Оуен Койл праща Мартин Петров на пейката срещу Арсенал

Българинът ще бъде заменен от 29-годишен конкурент

Мениджърът на Болтън Оуен Койл е готов да направи драстични промени след срамната загуба с 0:5 от Стоук Сити през изминалия уикенд.

В следващия кръг Болтън играе с Арсенал и треньорът на отбора иска да остави „филма на ужасите“ от полуфинала за ФА Къп зад гърба на тима.

Даниел Стъридж, Мат Тейлър и Марк Дейвис са готови да се включват в игра. Според местното издание „Болтън Нюз“ Мартин Петров, Йохан Елмандер и Иван Класнич ще са хората, които ще отстъпят местата си.

Мениджърът на Болтън смятал, че тези трима играчи са били с най-разочароващо представяне срещу „грънчарите“.

Тейлър е човекът, който ще заеме мястото на българина. Мартин Петров бе заменен на почивката в мача срещу Стоук именно от две години по-младия съотборник, който впечатли с изявите си през вторите 45 минути.

Само преди седмици Койл хвалеше Мартин Петров за формата и играта му напоследък, но според местните медии отново е загубил доверие в лявото крило на своя тим.

Тен Хаг пас се спаси от уволнение в Манчестър Юнайтед

"Червените дяволи" дават още време на мениджъра

Звучна издънка за Челси на "Стамфорд Бридж"(ВИДЕО)

Тимът на Енцо Мареска със само точка срещу Нотингам Форест

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)