2. - Англия
  3. Голът на Бербатов срещу Уигън №1 според анкета на ”Евроспорт”

Голът на Бербатов срещу Уигън №1 според анкета на ”Евроспорт”

Читателите на онлайн изданието на "Евроспорт" са единодушни, че гол номер 1 за миналия уикенд във Висшата лига е този на Димитър Бербатов при победата на Манчестър Юнайтед с 5:0 срещу Уигън. Попадението на капитана на българския национален отбор в 58-ата минута на мача за 2:0 е събрало 36% и така с цели 11% изпреварва първия гол на Абу Диаби в двубоя Арсенал-Портсмут (4:1).

Читателите на онлайн изданието на "Евроспорт" са единодушни, че гол номер 1 за миналия уикенд във Висшата лига е този на Димитър Бербатов при победата на Манчестър Юнайтед с 5:0 срещу Уигън.  Попадението на капитана на българския национален отбор в 58-ата минута на мача за 2:0 е събрало 36% и така с цели 11% изпреварва първия гол на Абу Диаби в двубоя Арсенал-Портсмут (4:1).

Според "Евроспорт" изпълнението на Бербатов е било най-красивният момент през второто полувреме. Чудесното взаимодействие между него, Рейн Рууни и Пол Скоулс не остави никакъв шанс на защитниците на Уигън и на вратаря Крис Къркланд. Освен 28-годишния българин имената си сред голмайсторите записаха още Уейн Рууни (56' и 65'), Майкъл Оуен (85') и Нани (92').

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)