2. Юве
  3. ИЗДЪНКА: Ювентус затъна във Венеция, взе само точка (ВИДЕО)

ИЗДЪНКА: Ювентус затъна във Венеция, взе само точка (ВИДЕО)

Дибала се контузи, "бианконерите" останаха на две точки от петото място в Серия "А"

Ювентус спъти накриво при гостуването си на на Венеция. Мачът от 17-ия кръг на Серия А завърши 1:1. Алваро Мората даде аванс на гостите, Матия Араму изпавни.

"Бианконерите", които спечелиха четири от последните си пет мача са шести с 28 точки - на две от петия Фиорентина и на шест от четвъртия Аталанта, който е с мач по-малко. Венеция пък прекъсна серия от три поредни загуби и заема 16-о място с 16 пункта.

Още в 12-ата минута Пауло Дибала напусна контузен терена. Появилият се на негово място Кайо Жорже можеше да се разпише още при първото си докосване на топката, но отблизо стреля над вратата.

В 32-ата минута Алваро Мората изведе Ювентус напред, давайки спокойствие на "бианконерите", че ще се доберат до трите точки. Юве обаче не успя да затвори мача второ попадение и пострада от това през второто полувреме.

Десет минути след почивката нападателят на Венеция Матия Араму получи подаване от Ридгесиано Хапс и реализира попадение във вратата на Войчех Шчесни. В оставащите близо 40 минути Ювентус така и не намери път към вратата на една от най-слабите отбрани в първенството.

Ювентус с първа сериозна издънка при Тиаго Мота, завъртя 0:0 срещу Емполи

Двата тима врътнаха равенство 0:0 помежду си

Завръщане на Рабио в Юве не е опция, майката на играча иска колосална комисионна