2. Юве
  3. Алегри: Можеше да вкараме още доста

Алегри: Можеше да вкараме още доста

Наставникът на Юве доволен от победата над Торино

Масимилиано Алегри остана доволен от победата с 2:0 над Торино за Купата на Италия. Успехът класира “бианконерите” на 1/2-финал в надпреварата.

“Достигнахме полуфинал за четвърта поредна година. Играчите подходиха правилно към мача. През първото полувреме допуснахме някои рискове, но през втората част имахме много положения. Сега ще видим какво ще се случи срещу Каляри в Серия “А” в събота.

Можеше да вкараме поне още няколко гола.

Много големи отбори вече отпаднаха от турнира, а ние продължаваме напред. Нашата цел е ясна. Аталанта заслужено победи Наполи и стигна до тази фаза, така че няма да ни е лесно срещу тях, но ще се подготвим добре”, коментира треньорът на Ювентус.

Ювентус с първа сериозна издънка при Тиаго Мота, завъртя 0:0 срещу Емполи

Двата тима врътнаха равенство 0:0 помежду си

Завръщане на Рабио в Юве не е опция, майката на играча иска колосална комисионна