2. Втора лига
  3. Спортист (Своге) е само на крачка от баража след днешната победа над Рилски спортист

Тимът на Спортист (Своге) успя да победи като гост Рилски спортист (Самоков) с 2:0 и вече еднолично заема второто място в класирането на Западната „Б” група, предаде кореспондент на Novsport.com. „Шоколадите” имат две точки преднина пред втория в класирането отбор на Пирин (Банско), а до края на първенството остават два кръга. Така Спортист се приближи само на крачка от баража за влизане в „А” група срещу Нафтекс (Бургас).

Тимът на Спортист (Своге) успя да победи като гост Рилски спортист (Самоков) с 2:0 и вече еднолично заема второто място в класирането на Западната „Б” група, предаде кореспондент на Novsport.com. „Шоколадите” имат две точки преднина пред втория в класирането отбор на Пирин (Банско), а до края на първенството остават два кръга. Така Спортист се приближи само на крачка от баража за влизане в „А” група срещу Нафтекс (Бургас).

Мачът на стадиона с Самоков мина под диктовката на тима от Своге, който показа по-голямо желание и воля за победа. Гостите откриха резултата в 30-ата минута чрез Мирослав Антонов, който бе точен от бялата точка. Второто попадение в двубоя падна чак в 80-ата минута, а негов автор бе Николай Цветков – Демона.