2. Втора лига
  3. Сливен загуби от Брестник в контрола

Сливен загуби от Брестник в контрола

ОФК Сливен загуби с 0:2 като домакин на ФК Брестник в контрола. Мачът се игра на отлично подготвеното тренировъчно игрище, източно от централния терен на стадион “Хаджи Димитър”, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Треньорското ръководство заложи в тази проверка на основния състав, като през целия мач направи само две смени.
Резултатът откри Георгиев в 36-ата минута, а победата донесе Али с гол в 58-ата минута.

В този час отборът на Сливен играе втората си проверка за деня. Под Сините камъни гостува и втородивизионния Любимец.

В тази среща Дуци и Дерменджиев залагат на младите футболисти и на тези, които преминават през пробен период. Втората контрола се играе на южното тренировъчно игрище в спортния комплекс на Сливен.