2. Втора лига
  3. Сливен победи Димитровград с 4:2 в контрола

Сливен победи Димитровград с 4:2 в контрола

„Воеводите ” се наложиха с 4:2 над тима на Димитровград на игрището в Самуилово

Сливен записа победа в първата си контрола от зимната подготовка. „Воеводите ” се наложиха с 4:2 над тима на Димитровград  на игрището в Самуилово, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Резултатът бе открит от домакините още в 8-та минута, а попадението бе на  дошлия на проби от Берое Митев. Гостите изравниха в 24 минута чрез бившия футболист на Сливен Владимир Узунов, а 10 минути по-късно сливналии отново поведоха , след като се разписа Бончо Николов. Малко преди почивка равенството бе възстановено чрез Саид.

През втората част превъзходството бе изцяло за отбора на Сливен. Още с две попадения се отчетоха дошлият на проби от Марица Маламов и голмайсторът на дублиращия отбор Сашо Балездров.

И двата тима предложиха различни единайсеторки през двете полувремена. През втората част треньорът на Сливен Димчо Ненов направи и две смени. Той замени руснака Савченко, като на негово място влезе Узунов, който веднага се разписа с попадение. В контролата не взеха участие поради контузия титулярният вратар Евгени Караманов и страдащите от простудни заболявания Идризов и Антонио Михайлов.

Следващата контрола за ОФК Сливен ще бъде на 25 януари, като воеводите ще гостуват в Нова Загора на Загорец.

Желев: Мачът с Добруджа е дерби за челните позиции

Треньорът на Етър говори преди мача с Добруджа

Бившият треньор на Литекс Ален Тупаич е пред завръщане в България

Специалистът притежава Про Лиценз и за последно бе начело на "оранжевите"

Треньорът на Фратрия: Всички момчета са герои

"След почивката пък, когато останахме с човек по-малко, показахме характер и удържахме аванса си", каза Луканов

Дяков: Пирин има само една цел и тя е връщане в efbet Лига