2. Втора лига
  3. Родопа победи Спартак (Пловдив) с 2:0

Родопа победи Спартак (Пловдив) с 2:0

Отборът на Родопа победи като гост Спартак (Пловдив) с 2:0 и ще зимува на второ място в Източната „Б” група. Гостите от Смолян вкараха и двете попадения през първото полувреме и те бяха дело на Младен Стоев в 20-ата минута и Десислав Русев в 38-ата минута. Благодарение на спечелените 3 точки, Родопа събра актив от 29 и вече е само на 2 от лидера Берое. На трето място след есенния дял от шампионата остана Нафтекс. Бургазлии имат 28 точки.

Отборът на Родопа победи като гост Спартак (Пловдив) с 2:0 и ще зимува на второ място в Източната „Б” група. Гостите от Смолян вкараха и двете попадения през първото полувреме и те бяха дело на Младен Стоев в 20-ата минута и Десислав Русев в 38-ата минута. Благодарение на спечелените 3 точки, Родопа събра актив от 29 и вече е само на 2 от лидера Берое. На трето място след есенния дял от шампионата остана Нафтекс. Бургазлии имат 28 точки.