Празненства в Монтана след 4:0 над Ком-Миньор

Монтана завърши по шампионски сезона в Западната „Б” група след победа с 4:0 над Ком-Миньор. Мирослав Петров се отчете с хеттрик за новия член на „А” група. С 20-ия си гол за сезона Венци Иванов спечели голмайсторския приз на шампионата.

В 26-та минута Венци Иванов удари напречната греда, а 7 минути по-късно от пряк свободен удар откри резултата - 1:0 за Монтана. Мирослав Петров направи 2:0 в 38-та минута. Отново той увеличи преднината на монтанци в 52-та минута, а в 73-та Мирослав Петров оформи своя хеттрик. Две минути преди края на мача влезлият като резерва Ивелин Петков удари втора греда за Монтана.

На трибуната бяха седнали президентът на БФС Борислав Михайлов, бившият му заместник Стефан Орманджиев, областният управител на Монтана Тодор Върбанов, кметът Златко Живков и народни представители. След мача президентът на БФС Борислав Михайлов връчи купата на капитана на Монтана - Владимир Арнаудов, а футболистите направиха почетна обиколка за радост на многобройните зрители. Тържествата продължават след последния съдийски сигнал на Централния площад в Монтана.