2. Втора лига
  3. ОФК Сливен се препъна от Спартак /Варна/ в контрола

ОФК Сливен се препъна от Спартак /Варна/ в контрола

Сливен загуби с 1:0 от тима на Спартак /Варна/ в контрола. Единственото попадение в мача отбеляза Кирил Недев в 65-та минута, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Двубоят се игра крaй Сливен на терена в Самуилово. Треньорското ръководство на домакините заложи на различни състави през двете полувремена. През първата част играха по-опитните в тима, а след почивката се представи младата формация. За цял мач останаха на терена вратарят Тодор Тодоров, както и Зехирев и Балаков. Почивка бе дадена на Диян Христов и на Миранда, докато сърбинът Саша Попин се включи за едно полувреме.

Идеята за контрола между два кръга бе на ръководството на сливенския клуб, което търси повече варианти за двустранна игра.
Следващият мач на “воеводите” от програмата на шампионата в “А” е на 8 март, понеделник. Тогава сливналии ще домакинстват на другия варненски тим Черно море. Надеждите са отново за победа, за да наваксат в точковия актив.