2. Втора лига
  3. Монтана разби с 6:0 Ком (Берковица) +СНИМКИ

Монтана разби с 6:0 Ком (Берковица) +СНИМКИ

Преди последната проверка на Монтана, пред феновете бе представен отбора за новия сезон

Монтана завърши с убедителна победа серията си от контролни срещи от лятната предсезонна подготовка. В последната си среща преди старта на първенството на „Б” група монтанци разгромиха с 6:0 новия член на Северозападната „В” група Ком (Берковица).

Мачът се игра на стадион „Огоста”, а преди неговото начало стана официалното представяне на отбора на домакините. С два гола за победителите се отличи Боян Гайтанов (52, 67), който влезе в игра след почивката.

Младежкият национал Ерик Почански откри резултата още в 4-та мин, а в средата на полувремето Владимир Мичев покачи. В 74-та мин. нисичкият Кристиян Методиев-Пато се разписа ефектно с глава, след като изпрати топката неспясяемо под гредата след пас на Мичев. Крайният резултат оформи Никола Мицански в 87-та мин., след аситенция от ляво на Ели Маркес.

Монтана: Хр. Иванов, Митов, Василев, Михов, Мечечиев, Вес. Васев, Тодоров, Почански, Мичев, Антонов-кап., Наков (Ст. Васев, Ели Маркес, Методиев, Мицански, Костадинов, Гайтанов, Георгиев, Дяков). Треньор: Атанас Джамбазки.

Ком: Стефанов, Гоцов, Петров, Тончев, Найденов, Ангелов, Видов, Ефремов, Ненов, Орлинов, Анжелов (Боянов, Богданов, Герасимов, Генков, Петков, Тошев). Треньор: Георги Антонов.

Главен съдия: Николай Малджански