2. Втора лига
  3. Ботев (Враца) удари Миньор (Перник)

Ботев (Враца) удари Миньор (Перник)

Втородивизионният Ботев (Враца) надделя с минималното 1:0 над елитния Миньор (Перник) в контролна среща, играна в Мурсалево. Единственото попадение в спаринга падна в 10-ата минута след изпълнение на ъглов удар и грешка на Горан Янкович.

Изпълнителният директор на „чуковете” ген. Йордан Димитров заяви след мача, че не е доволен от представянето на отбора.

„Не съм доволен от представянето на отбора, защото слабо играха. Вярно, подготвителен период е сега, изчистват се някои неща, но като цяло не са представиха на ниво. Казах на треньорите моите виждания и какво трябва да направят и да наблегнат на тактическите занимания”, коментира той.

Старши треньорът на перничани Стойчо Стоев използва общо 22 футболисти.

Миньор през първото полувреме: Чворович, Марков, Стойчев, Златков, Йошев, Аясс, Траянов, Фарес, Оклещек, Янкович, Въндев.

Миньор през второто полувреме: Чворович (Славчев), Марков (Христозов), Олегов, Стойчев (Цветков), Божиков, Павлов, Илиев, Фарес (Мирослав Петров), Василев, Рангелов, Тодоров.

Утре Миньор заминава на подготовка в Анталия, където ще престои до 19 февруари. В турския курорт са договорени четири контролни мача както следва:

- 09.02.2011г. с ФК Търгу Муреш, Румъния
- 12.02.2011г. с ФК Университатя Крайова, Румъния
- 15.02.2011г. с ФК Олександрия, Украйна
- 18.02.2011г. с ГКС Катовице, Полша

ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч