2. Волейбол
  3. Резултати от първенството по волейбол на България /жени/

Резултати от първенството по волейбол на България /жени/

В мач от Държавното първенство на България за жени, ЦСКА победи в своята зала отбора на Марица (Пловдив) с 3:0 гейма. В отделните части - 25:12, 25:21, 25:14. Само 61 минути бяха необходими на шампионките, за да постигнат четвъртата си поредна победа в държавното първенство. Интересното в случая е, че момичетата на треньора Атанас Петров нямат загубен гейм в досегашните си изяви в настоящото първенството.

В мач от Държавното първенство по волейбол на България за жени, ЦСКА победи в своята зала отбора на Марица (Пловдив) с 3:0 гейма. В отделните части - 25:12, 25:21, 25:14. Само 61 минути бяха необходими на шампионките, за да постигнат четвъртата си поредна победа в държавното първенство. Интересното в случая е, че момичетата на треньора Атанас Петров нямат загубен гейм в досегашните си изяви в настоящото първенството.
Най-резултатна в мача стана капитанката на „червените” Мария Каракашева с 20 точки, а за пловдивчанки най-много точки записа Анна Маринова. Тя отбеляза 12 точки (11 атаки, 1 блокада).
В отложен мач от 2-ри кръг, Спартак Варна отстъпи на Славия с 0:3 (17:25, 15:25, 15:25).