Девойките на Варна ДКС с пети пореден успех

Мачът в зала “Младост“ премина при тотално превъзходство на момичетата, водени от Милен Стоянов

В среща от 5-ия кръг на група Д от регион Добруджа на волейболното първенство за девойки до 20 г - тима Варна ДКС разгроми като гост състава на ЙЕБ Шумен 05 с 3:0 гейма.

Мачът в зала “Младост“ премина при тотално превъзходство на момичетата на треньора Милен Стоянов.

Те спечелиха отделните части съответно на 17, на 16 и на 20 т, като в игра се появиха всички съзтезателки.

Срещата между другия варненски клуб Перун и ВК Любо Ганев – Автосвят (Русе) бе отложена за 24 февруари.

Във временното класиране едноличен лидер на върха в групата с 14 точки е Варна ДКС, следвани от русенки със 7 и Перун с 6 пункта , а шуменки са на дъното без актив.

Двубоите от последния 6-и кръг на първата фаза на шампионата са на 18 февруари, като Варна ДКС приема Перун в морското дерби, а отборът от Русе е домакин на ЙЕБ Шумен 05.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години