2. - ЦСКА
  3. Юрич замина с „армейците“ за Кърджали

Юрич замина с „армейците“ за Кърджали

Нападателят може да се завърне в група­та точно след 2 месеца прекъс­ване заради контузия в прасеца

Нападателят на ЦСКА Томи Юрич може да се завърне в група­та точно след 2 месеца прекъс­ване заради контузия в прасеца. Вчера австралиецът замина с ар­мейците за двете им гостува­ния на Арда тази седмица. Въ­зможно е той да седне на пейка­та в един от мачовете, макар на разположение да са още двама централни нападатели - Али Coy и Тони Уот, а и Евандро може да действа на върха на атаката. Досега 28-годишният Юрич запи­са единствено 13 минути срещу Витоша за първенство (4:0). То­зи мач беше на 5 октомври. Мал­ко след това ЦСКА имаше лагер в Банско заради пауза за национал­ните отбори. Именно по време на заниманията Юрич е получил контузията в прасеца. Травмата е била доста болезнена, което дълго не позволяваше на австра­лиеца да се готви пълноценно. Сега обаче той е готов за завръ­щане на терена.

С ЦСКА за двубоите с Арда за­мина и руският офанзивен халф Денис Давидов. Той е бил на те­рена само 3 пъти този сезон - 2 в първенството (30 минути при 2:2 с Етър и 14 при 1:2 от Берое) и веднъж за купата - 56 минути при 3:0 над Локо ГО. В двубоя с втородивизионния тим Давидов вкара гол.