2. - ЦСКА
  3. ЦСКА триумфира в турнира „Димитър Пенев”

ЦСКА триумфира в турнира „Димитър Пенев”

Децата на ЦСКА, родени през 1995-а година, спечелиха традиционния турнир „Димитър Пенев”, предаде репортер на Novsprort.com. На финала в зала „Христо Ботев” младите „армейци” се наложиха с класическото 3:0 над Септември (София). На трето място остана Левски, а четвърти се нареди Спортист (Своге).

Призьорите бяха наградени от министър председателя на Република България Бойко Борисов. Той връчи и специална купа на патрона на турнира Димитър Пенев за цялостния му принос към развитието на българския футбол.

Преди финала пък се състоя демонстративен мач между ветерани на ЦСКА и Левски и сборен журналистически отбор. Ветераните на „сини” и „червени” бяха представени от имена като Ради Здравков, Анатоли Нанков, Красимир Коев, Сашо Начев, Сашо Борисов, Валери Греков и др.