2. - ЦСКА
  3. Славия вкарва повече от ЦСКА в първите минути

Славия вкарва повече от ЦСКА в първите минути

"Армейците" обаче правят много силни втори полувремена, сочи статистиката преди столичното дерби

Славия започва по-силно мачовете си от ЦСКА от началото на сезона, сочи статистиката преди столичното дерби ЦСКА - Славия в 9-ия кръг на "А" група. Белите имат два пъти повече голове от червените в първите 20 минути на срещите си - 4 срещу 2. Това до голяма степен се дължи на последната среща на Славия - 3:0 срещу Ка­лиакра, когато Славия вкара в 5-ата минута чрез Жуниор. Срещу Ботев (Bpаца) Галин Иванов пък вкара във 2-ата минута.

Червените пък бележат по-малко в на­чалото на срещите си, заради по-затворената игра на противниците си. Разлика имаше само срещу Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Кали­акра.

За сметка на това от ЦСКА се представят много по-силно през вторите полувремена на своите мачове. Славия има вкарани едва 5 гола за вторите 45 минути в досегашните си 8 дву­боя. Постижението на ЦСКА е доста по-сил­но. Хората на Милен Радуканов са вкарали цели 12 попадения след почивката, с което са един от най-силните отбори в "А" група по този показател.

Освен това ЦСКА е и тимът с най-силната атака в елита - 21 вка­рани гола. Белите делят 7-ото място с друг сто­личен тим - Локомотив. Двата отбора са вкарали по 12 попадения. Черве­ните са пуснали само 3 гола, а играчите на Мар­тин Кушев - цели 15.

От ЦСКА съобщиха колко ще отсъства Густаво Бусато

„Червените“ разкриха състоянието на контузените си футболисти

Още един кран на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Втората фаза от реконструкцията на стадиона на ЦСКА продължава с пълна сила

Двама не тренират с ЦСКА

Преди предстоящия шампионатен двубой срещу Ботев (Враца)

Емил Спасов: Очаквах повече от Левски – ЦСКА

„Далеч сме от състоянието и възможностите на Лудогорец“, коментира „синята“ легенда

Разкритие: Нови рокади по високите етажи в ЦСКА

Радослав Златков готви директорски промени до дни

Аспарух Никодимов: ЦСКА играе изключително еднообразно

„Според мен, еднакво ги е страх всичките…“

Баялцалиев: Категорично имаше дузпа за ЦСКА

Странно е, че ВАР не се намеси, чуди се бившият член на Съдийската комисия към БФС

Седем задържани около дербито Левски - ЦСКА

Без ракети по време на мач №1 у нас, 27 000 бяха по трибуните

Сектор "Г": След всеки понесен удар удряме два пъти

Както е известно, "червените" преклониха глава от "сини" с попадение на Кристиан Макун в края на срещата