2. - ЦСКА
  3. Монтана загуби от ЦСКА с 1:4 в среща за купата (снимки)

Монтана загуби от ЦСКА с 1:4 в среща за купата (снимки)

Момчетата на Монтана до 13 години приключиха участието си в турнира за Купата на БФС

Отборът на Монтана, момчета до 13 г., приключи участието си в турнира за Купата на БФС.

Възпитаниците на треньора Венци Въглярски загубиха с 1:4 на собствен терен от ЦСКА, воден от Галин Иванов.

Йоан Маринов изведе гостите напред в резултата още във 2-ата мин., малко след това Марио Йорданов удвои преднината на “червените лъвчета”. Борислав Дамянов се разписа за Монтана в 22-ата мин., три минути по-късно отново Йоан Маринов вкара за 3:1. Крайният резултат оформи Димитър Минков в средата на второто полувреме.

След мача треньорът на гостите Галин Иванов обяви, че е останал впечатлен от играта на централния защитник и капитан на Монтана Милен Младенов и ще започне разговори за неговото привличане в ДЮШ на ЦСКА.