3. Стаматова отпадна на турнир в Тунис

Стаматова отпадна на турнир в Тунис

Юлия Стаматова отпадна от турнира по тенис на твърда настилка в Монастир

Юлия Стаматова отпадна от турнира по тенис на твърда настилка в Монастир (Тунис) с награден фонд от 15 хиляди долара.

В надпреварата на сингъл поставената под номер 7 българка загуби във втория кръг от Вики Ван де Пеер (Ниредландия) с 4:6, 1:6 за 90 минути, след като пропиля ранен пробив аванс и допусна обрат в първия сет, а във втората част успя да вземе само гейм.

В схемата на двойки Стаматова и Мафи Остерайхер (Австрия) бяха елиминирани на четвъртфиналите от участващите с "уайлд кард" Арабела Колер (Австрия) и Доминика Подхайецка (Полша) с 4:6, 4:6.

Денчева приключи в Италия

Росица Денчева отпадна във втория кръг на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула

Добра новина за феновете на тениса у нас!

Силни турнири през 2025 година, благодарение на ново партньорство

Денислава Глушкова е на четвъртфинал в Гърция

Българката Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на клей в Ираклион

Федерер със силни думи за Надал

Роджър Федерер благодари на Рафаел Надал за страхотните мачове, които двамата изиграха

Роналдо за Надал: За мен беше чест да видя кариерата ти и да те нарека приятел