3. Луис Густаво все още не е преодолял загубата от Германия

Луис Густаво все още не е преодолял загубата от Германия

Животът трябва да продължи, но ще отнеме много дълго време, докато спра да мисля за това и ден дори

Бразилският национал Луис Густаво все още не е преодолял загубата на националния отбор с 1:7 от Германия на полуфиналите на световното първенство по футбол преди месец, предава ДПА.

"Все още не мога да го проумея. Животът трябва да продължи, но ще отнеме много дълго време, докато спра да мисля за това и ден дори", каза Густаво, който днес се присъедини към подготовката на германския си клуб Волфсбург след почивката след Мондиала.

27-годишният Густаво игра в шест от седемте мача на Бразилия на световните финали. Бразилците останаха четвърти, след като загубиха от Холандия в спора за третото място. Густаво заяви, че Германия в бил "фантастичен съперник" и добави, че този отбор "заслужаваше титлата". Германия победи Аржентина с 1:0 след продължения на 13-и юли и спечели четвърта световна титла в историята си.