2. Славия
  3. Горан Янкович: Срещу мен имаше нарушение, което бе подминато

Горан Янкович: Срещу мен имаше нарушение, което бе подминато

„Мисля, че напълно заслужено победихме Славия", категоричен бе сърбинът

Сръбският халф на Миньор Перник Горан Янкович коментира ситуацията в 81-ата минута, при която падна след съприкосновение с последния в отбраната на Славия Филипов, но главния рефер на мача Калин Людмилов подмина ситуацията и не отсъди нищо.

Двубоят от 17-ия кръг на българската „А” футболна група, игран на стадион „Славия” в София, завърши с успех за гостите от Перник, които си тръгнаха от столицата с трите точки след победа с 2:1.

„Не знам дали нарушението срещу мен бе на границата на наказателното поле или вътре в него, но със сигурност имаше фаул срещу мен, който не бе отсъден”, сподели Янкович.

„Мисля, че напълно заслужено победихме, тъй като се представихме на ниво и поведохме в резултата още в началото на мача, след което имахме още няколко ситуации, но не ги реализирахме.

През втората част обаче заиграхме още по-добре и показахме силното си оръжие, а именно контраатаката, вследствие на което можехме да вкараме и още попадения.

Сега ни предстоят три домакинства в следващите четири кръга и съм убеден, че ще започнем да печелим все по-често и ще съберем достатъчно точки, за да бъдем по-уверени и спокойни”, допълни полузащитникът.

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади