2. - Национален отбор
  3. Юношите до 19 години загубиха с 0:1 от Румъуния

Юношите до 19 години загубиха с 0:1 от Румъуния

"Лъвовете" загубиха минимално като гости

Юношеският национален отбор на България до 19 години загуби с 0:1 първата си контрола срещу Румъния. Голът за домакините падна още в петата минута след грешка в отбраната на "лъвовете".

"От 20-ата минута до края на мача контролирахме напълно срещата и създадохме много положения. Не успяхме да вкараме гол, но важното е че вървим по правилния път, по-точно казано по пътя, който искаме да извървим - непримирими сме от първата до последната минута и търсим своите шансове. Може би ни трябва още малко вяра в силите", коментира старши-треньорът Владимир Стоянов.

Втората проверка между юношеските състави до 19 години на Румъния и България ще бъде в сряда. Началният час е 16:00, а северните ни съседи отново са домакини.

Съставът на България:

Георги Китанов, Радослав Терзиев, Георги Радев, Петър Чобанов, Лазар Марин, Пламен Пенев (60 - Александър Василев), Георг Илиев, Станислав Дрянов, Борислав Цонев, Бекир Расим (70 - Даниел Васев), Атанас Илиев (46 - Кристиян Петков)

Люк Холц се е надявал на повече от точка

Живко Атанасов: Люксембург е качествен отбор, теренът помогна за този тип футбол

"Имаме достатъчно добри футболисти", обяви вратарят

Илиан Илиев: Мачът бе тежък и некрасив (ВИДЕО)

Селекционерът на България не бе особено доволен след 0:0 срещу Люксембург в Пловдив