2. - Национален отбор
  3. Локо (Пд) победи България до 19 години в приятелски мач

Локо (Пд) победи България до 19 години в приятелски мач

Пред погледа на Христо Стоичков Локо победи с 4:1 националния отбор

Пред погледа на Христо Стоичков Локомотив Пловдив победи с 4:1 националния отбор на България до 19 години в приятелски мач.

Още в петата минута Садъков центрира в наказателното поле на България и Чилингиров се възползва от грешка в защитата и реализира за 1:0.

В 24-ата минута Ивайло Цветанов навлезе в наказателното поле на пловдивчани и стреля, но ударът му излезе в аут.

Седем минути след началото на второто полувреме, след центриране от корнер, Атанас Рибарски вкара с глава за 2:0 в полза на Локомотив.

В 54-ата минута, след изпълнение на свободен удар, топката срещна гредата на вратата на отбора от Пловдив и при добавката Мартин Кожухаров вкара единственото попадение в полза на националния отбор на България до 19 години.

В 67-ата минута резервата Ненад Лукич преодоля двама защитници на България и вратаря Евтимов и върна аванса от два гола в полза на Локомотив - 3:1.

Две минути след това Божиков от Локомотив фаулира грубо голмайстора Кожухаров и получи директен червен картон.

В 80-ата минута Лукич изведе Узунов, който преодоля вратаря Евтимов и оформи крайното 4:1 в полза на Локомотив.

В последните секунди на двубоя капитанът на българския национален отбор Славчев отправи опасен удар към вратата на пловдивчани, но топката срещна напречната греда.

Novsport го предрече: Пълен стадион за България – Люксембург

Вече са продадени над 12 000 билета за мача от Лига на нациите

Димитров: Трябва да се гордеем с тези момчета

Младежкият национален отбор отстъпи с 1:2 на Германия като гост

Жалко: Младежите загубиха в Германия с пресилена дузпа (ВИДЕО)

Българският национален отбор до 21 години се бори здраво, но отстъпи с 1:2

Илиан Илиев преди България за Люксембург

Съперникът е сериозен, игра бараж за Евро 2024, обяви селекционерът

Десподов призова Пловдив: Пълен стадион ни дава крила

15 000 викат за България срещу Люксембург

Полицията в Пловдив със специални мерки за сигурност преди България - Люксембург

Между 14:00ч. и 23:00ч. може да има ограничения на движението по няколко улици

Георги Иванов: Очаквам победи на националите в предстоящите мачове

„Нямаме „уау“ футболисти, но можем да спечелим групата“

Официално: „Колежа“ вече е от IV категория на УЕФА

„Нашият дом е готов да приеме мачове от най-високо ниво“, похвалиха се от Ботев Пд

Георги Минчев: Вече е време за резултати

Нападателят на националния отбор участва в пресконференция преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия